SineFilozofi


SineFilozofi Cilt 2 Sayı 3 Haziran 2017

SineFilozofi'nin üçüncü sayısına ulaşmak için tıklayınız.
(Click here to access the third issue of SineFilozofi)

Duyurular

 

(ÖNEMLİ) Makale Gönderim İşlemleri Hakkında

 
www.sinefilozofi.org adresi 4. sayıdan itibaren sadece arşiv amaçlı kullanılacağından makale kabul işlemleri http://dergipark.gov.tr/sinefilozofi adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.  
Yayın Tarihi: 2017-10-10 Daha fazlası...
 

SineFilozofi'nin The Philosopher's Index tarafından taranmak için kabul edildiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız.

 

Tüm takipçilerimize merhabalar.
Bugünlerde 4. sayısını çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz SineFilozofi dergimizin felsefe alanının önde gelen uluslararası alan endekslerinden birisi olan The Philosopher’s Index tarafından taranmak için kabul edildiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. Gerekli düzenlemelerin ardından kısa süre içerisinde dergimizde şimdiye dek yayınlanmış tüm makalelerin özetleri ve tam metinleri The Philosopher’s Index tarafından taranır hale gelecektir. The Philosopher's Index hakkında detaylı bilgiyi philindex.org adresinden edinebilirsiniz.

SineFilozofi'nin alan endeksine kabulüyle birlikte dergimizde yayınlanan makaleler "Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Temel Alanı" doçentlik sınavı başvuru şartları arasında yer alan 1b maddesini karşılayarak adayların 15 birim puan elde etmesini sağlayacaktır. Dergimizin diğer uluslararası endekslere yaptığı başvurular da değerlendirme aşamasında olup kısa süre içerisinde benzer güzel haberler alacağımızı ümit etmekteyiz. Katkılarından dolayı tüm kurul üyelerimize, hakemlerimize, yazarlarımıza ve takipçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

SineFilozofi Yayın Ekibi

 
Yayın Tarihi: 2017-09-20 Daha fazlası...
 

4. Sayı İçin Makale ve Kitap İncelemesi Alımı Başlamıştır

 
Aralık ayında yayınlanacak olan 4. sayı için makale, kitap incelemesi ve değini alımı da başlamıştır. Dergimizin yayın politikasına uygun yazılarınızı www.sinefilozofi.org veya dergipark.gov.tr/sinefilozofi adreslerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.  
Yayın Tarihi: 2017-06-03 Daha fazlası...
 
Daha Fazla Duyuru...

Cilt 2, Sayı 3 (2017): SineFilozofi 3. Sayı


SineFilozofi 3. Sayı

Dergi İçeriğine Erişmek İçin Kapak Görseline Tıklayınız
(Click on the Cover Image to Access the
Content of the Journal )