Duyurular

(ÖNEMLİ) Makale Gönderim İşlemleri Hakkında

 
www.sinefilozofi.org adresi 4. sayıdan itibaren sadece arşiv amaçlı kullanılacağından makale kabul işlemleri http://dergipark.gov.tr/sinefilozofi adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.  
Yayın Tarihi: 2017-10-10 Daha fazlası...
 

Dergimizin İkinci Sayısında Hakemlik Görevi Üstlenen Hocalarımızın Dikkatine

 
Sinefilozofi'nin ikinci sayısında hakemlik görevi üstlenen hocalarımızın makalelere ilişkin değerlendirmelerini yaptıktan sonra değerlendirme formlarını ivedilikle tarafımıza iletmeleri önemle rica olunur.  
Yayın Tarihi: 2017-01-09 Daha fazlası...
 

Dergimizin İlk Sayısında Hakemlik Görevi Üstlenen Hocalarımızın Dikkatine

 


Sinefilozofi'nin ilk sayısında hakemlik görevi üstlenen hocalarımızın makalelere ilişkin değerlendirmelerini yaptıktan sonra değerlendirme formlarının her sayfada ıslak imza bulunan çıktılarını en kısa zamanda aşağıdaki adrese postalamaları önemle rica olunur.
 
Yayın Tarihi: 2016-09-08 Daha fazlası...
 

Sinefilozofi Manifesto

 

1. Günümüzde Türkiye'de sinema çalışmalarında egemen iki yönelim gözlenmektedir: Sinema ya sinema kuramlarına ya da tekniğe, biçime indirgenmektedir. Bu bariz görünüm, gruplaşmalara da yansımaktadır. Oysa sinema, kuram ve tekniğin detayları altında eritilemeyecek, herhangi bir kliğe, gruba massedilemeyecek kadar çok büyük bir potansiyele sahiptir: "Düşünce."

 

 
Yayın Tarihi: 2016-05-21 Daha fazlası...
 

SineFilozofi Kişiler ve Kurullar

 
Kurul Listelerinin Düzenlenmesi ve Kurul Üyelerinin Hesaplarının Oluşturulması  
Yayın Tarihi: 2016-05-07 Daha fazlası...
 
Toplam 5 ögeden 1 - 5 arası