SineFilozofi


SineFilozofi Cilt 2 Sayı 4 Aralık 2017

Ulusal Sinema ve Felsefe Sempozyumu hakkındaki daha fazla bilgi için www.sinefilozofievents.org adresini ziyaret edebilirsiniz.


SineFilozofi'nin dördüncü sayısına ulaşmak için tıklayınız.

(Click here to access the fourth issue of SineFilozofi)

Duyurular

 

(ÖNEMLİ) Makale Gönderim İşlemleri Hakkında

 
www.sinefilozofi.org adresi 4. sayıdan itibaren sadece arşiv amaçlı kullanılacağından makale kabul işlemleri http://dergipark.gov.tr/sinefilozofi adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.  
Yayın Tarihi: 2017-10-10 Daha fazlası...
 

SineFilozofi'nin The Philosopher's Index tarafından taranmak için kabul edildiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız.

 

Tüm takipçilerimize merhabalar.
Bugünlerde 4. sayısını çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz SineFilozofi dergimizin felsefe alanının önde gelen uluslararası alan endekslerinden birisi olan The Philosopher’s Index tarafından taranmak için kabul edildiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. Gerekli düzenlemelerin ardından kısa süre içerisinde dergimizde şimdiye dek yayınlanmış tüm makalelerin özetleri ve tam metinleri The Philosopher’s Index tarafından taranır hale gelecektir. The Philosopher's Index hakkında detaylı bilgiyi philindex.org adresinden edinebilirsiniz.

SineFilozofi'nin alan endeksine kabulüyle birlikte dergimizde yayınlanan makaleler "Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Temel Alanı" doçentlik sınavı başvuru şartları arasında yer alan 1b maddesini karşılayarak adayların 15 birim puan elde etmesini sağlayacaktır. Dergimizin diğer uluslararası endekslere yaptığı başvurular da değerlendirme aşamasında olup kısa süre içerisinde benzer güzel haberler alacağımızı ümit etmekteyiz. Katkılarından dolayı tüm kurul üyelerimize, hakemlerimize, yazarlarımıza ve takipçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

SineFilozofi Yayın Ekibi

 
Yayın Tarihi: 2017-09-20 Daha fazlası...
 

Dergimizin İkinci Sayısında Hakemlik Görevi Üstlenen Hocalarımızın Dikkatine

 
Sinefilozofi'nin ikinci sayısında hakemlik görevi üstlenen hocalarımızın makalelere ilişkin değerlendirmelerini yaptıktan sonra değerlendirme formlarını ivedilikle tarafımıza iletmeleri önemle rica olunur.  
Yayın Tarihi: 2017-01-09 Daha fazlası...
 
Daha Fazla Duyuru...

Cilt 2, Sayı 4 (2017): SineFilozofi 4. Sayı


Kapak Sayfası